Aksident i trefishtë në Shkodër, disa persona të plagosur

schedule23:07 - 28 Tetor, 2021

schedule 23:07 - 28 Tetor, 2021

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugorë Shkodër – Bushat. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Beltojë. Në aksident janë përfshirë tre makina.

Si pasojë e përplasjes, janë dëmtuar disa persona por sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën. Si pasoje e aksidentit, është shkaktuar edhe një trafik i rënduar i mjeteve në këtë aks rrugore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e këtij aksidenti./abcnews.al/