Aksi Kamzë-Fier-Korçë, mësoni rreshtimet në tre ndeshjet e Superiores

schedule16:27 - 21 Maj, 2021

schedule 16:27 - 21 Maj, 2021

Kastrioti-Bylisi, Skënderbeu-Kukësi dhe Apolonia-Tirana janë tre prej dueleve që do të luhen prej orës 17:00. Dy sfidat e para janë shumë të rëndësishme për mbijetesën, madje ajo në Kamzë është finale. Tashmë janë mësuar edhe rreshtimet e skuadrave, që janë si më poshtë:

APOLONIA-TIRANA
APOLONIA:
Çako; Asllanaj, Sota, Repaj; Zoga, Smaçi, Shanaj, Hebeja, Mihana, Levendi, Gjata. Trajner: Fabrizio Cammarata.
TIRANA: Bekaj; Toshevski, Behiratche, Najdovski, Hoxhallari; Vrapi,  Gyamfi, Nuriu, Danso, Seferi, Halili. Trajner: Orges Shehi.

KASTRIOTI-BYLISI
KASTRIOTI:
Hidi; Deliaj, Shkalla, Çela, Prodani, Hussein, Moraes, Mehmeti, Bardhi, Rezi, Devid. Trajner: Ramadan Ndreu.
BYLISI: Qirko, Ntephe, Stojanovic, Janku, Hadroj, Lorran, Nebihu, Carkanji, Qardaku, Anthony, Kojic. Trajner: Veljko Dovedan.

SKËNDERBEU-KUKËSI
SKËNDERBEU: Rexhepi, Meksi, Dwumfour, Vitija, Sadriu, Zguro, Jean Victor, Taipi, Vangjeli, Mara, Pusi. Trajner: Migen Memelli.
KUKËSI:
Xhika, Dragoshi, Bytyçi, Demiri, Kotobelli, Taipi, Limaj, Tsintsadze, Peposhi, Ibraimi, Eze. Trajner: Mirel Josa. /abcnews.al