Afërdita Dreshaj uron Krishtlindjet përmes kartolinës familjare

schedule16:08 - 24 Dhjetor, 2021

schedule 16:08 - 24 Dhjetor, 2021

Afërdita Dreshaj ka uruar Krishtlindjet si kurrë më parë. Ajo ka publikuar një album fotografik, ku shfaqet me të voglin e saj. Madje, në disa shkrepje të tjera është edhe bashkëshorti.

Djali i çiftit të njohur erdhi në jetë në mars dhe i ndryshoi atyre jetën.

Afërdita dhe Jakub e kaluan duke lëvizur sa në një shtet në tjetrin, për shkak të karrierës së sportistit./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj)