Abuzoi seksualisht me gruan me aftësi të kufizuara dhe e la shtatzëne, jepet vendimi për 20-vjeçarin

schedule10:58 - 30 Mars, 2021

schedule 10:58 - 30 Mars, 2021

Gjykata e Korçë ka lënë në burg 20 vjeçarin që abuzoi seksualisht me një 43 vjeçare me probleme dhe e la shtatzëne.

Ngjarja ndodhi 3 ditë më parë në fshatin Miras të Devollit. Policia arrestoi Karunin, pasi 43-vjeçarja pas vizitës në spitalin e Bilishtit rezultoi shtatzënë.

LEXO EDHE: I fejuar, la shtatzënë 40-vjeçaren me probleme mendore, devolliu pranon aktin pas arrestimit

 

Burimet për abcnews.al bëjnë me dije se 43 vjeçarja ka pohuar se është abuzuar seksualisht nga Karuni, i cili gjithashtu  ka pranuar se faktin që ka kryer marrëdhënie me 43-vjeçaren./abcnews.al