“A po i vendos paratë para familjes tënde”, Princ Harry zihet ngushtë nga pyetja e gazetarit

schedule12:59 - 7 Dhjetor, 2022

schedule 12:59 - 7 Dhjetor, 2022

Princ Harry dhe Meghan Markle janë përballur me një pyetje të sikletshme për dokumentarin e ri të tyre. Duka dhe Dukesha e Sussex-it u pyetën mbrëmë nëse po i vendosin paratë përpara familjes teksa morën pjesë në një gala të mbushur me yje të organizuar e të Drejtave të Njeriut Robert F Kennedy.

Dyshja nuk dhanë një përgjigje të drejtpërdrejtë, por Duka mund të dëgjohej duke thënë “kaq shumë pyetje” përpara se të hynin brenda. Kjo vjen vetëm pak orë para publikimit të dokumentarit të Neflix. Në këtë evvent ata u vlerësua me një çmim për luftimin e racizmit në Familjen Mbretërore.

/abcnews.al