“A do më doje”, Sidrit Bejleri i bën të gjithë të dashuruarit të kërcejnë me këngën e re

schedule21:07 - 13 Maj, 2022

schedule 21:07 - 13 Maj, 2022

Këngëtari i njohur shkodran, Sidrit Bejleri, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “A do më doje”.

Kënga është kompozuar nga producenti Irkenc Hyka dhe teksti është shkruar nga vetë Sidriti.

Një melodi plot ritëm, për ditët e nxehta të verës, “A do më doje” mbetet në mendjen e çdokujt sapo e dëgjon.

Sa i përket videoklipit, është punuar nga PRO Video dhe pasqyrohet historia e një çifti të dashuruarish. /abcnews.al