VIDEO/ Muzikë patriotike dhe simboli i shqiponjës, Lila feston Pavarësinë me të birin

schedule22:34 - 17 Shkurt, 2021

schedule 22:34 - 17 Shkurt, 2021

13-vjetori i Pavarësisë së Kosovës festohet nga çdo shqiptar nëpër botë. Ish-futbollisti i kombëtares kuqezi, Andi Lila ka publikuar një video shumë të bukur në Instagram.

Ai shfaqet me djalin e tij duke udhëtuar, teksa në sfond dëgjohen tingujt e këngës patriotike “Në një flamur të pandarë”.

Babë e bir këndojnë këngën e njohur, teksa nuk mungon edhe festa me shqiponjë, simboli i kombit kuqezi. /abcnews.al