6 sekonda magji nga Gabriel Jesus, dhuroi një kryevepër në ndeshjen për Arsenalin

schedule17:07 - 7 Tetor, 2022

schedule 17:07 - 7 Tetor, 2022

Arsenali mposhti 3:0 norvegjezët e “Bodø-Glimt” në Europa League.

Golin e tretë e shënoi portugezi Fabio Vieira, por shumë më mbresëlënëse është asistimi i Gabriela Jesus.

Braziliani e mori topin nga jashtë dhe më pas në 6 sekonda dhuroi spektakël. SHIKO VIDEON KETU /G.D abcnews.al/