6 këngët e dashurisë që u publikuan dje, këngëtarët shqiptar të frymëzuar nga Shën Valentini

schedule11:50 - 15 Shkurt, 2020

schedule 11:50 - 15 Shkurt, 2020

Dje në ditën e Shën Valentinit, jo pak këngëtarë menduan të publikojnë projektet e tyre muzikore. Plot gjashtë këngë dashurie u publikuan sot, më 14 shkurt. Cila është e preferuara juaj? Nëse nuk i keni dëgjuar ende, i keni më poshtë”

1.Alban Skënderaj – Çdo ditë një Shën Valentin

2.Alban Ramosaj dhe KleoNiki – UNITY

3.Capital T – Je t’aime

4.Mozzik – Auf Wiedersehen

5.Ronela Hajati – Gënjeshtare X Pare

6.Samanta – Pse