5 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

schedule14:04 - 26 Maj, 2022

schedule 14:04 - 26 Maj, 2022

Duhen disa gjëra që një person të konsiderohet i mirë në puthje: besimi, pasioni dhe inteligjenca emocionale. Sipas astrologjisë, janë 5 shenja të zodiakut që dinë të puthin më mirë.

Dashi

Dashi nuk pretendon kur puth. Personat e kësaj shenje e bëjnë këtë sepse duan dhe vendosin të gjithë pasionin e tyre në të. Nëse në fakt e kuptojnë se ka një përgjigje, do të bëjnë të pamundurën për të bërë një punë edhe më të mirë.

Binjakët

Puthjet e Binjakëve janë spontane, të gjalla dhe plot energji. Ata e dinë se çfarë duan dhe si ta kërkojnë një puthje. Ata dinë të japin puthjen më të mirë.

Gaforrja

Gaforret dinë të japin puthjet më të mira për shkak të natyrës së tyre të ngrohtë dhe të ndjeshme. Plot dashuri, butësi dhe mirëkuptim, puthjet e tyre do t’ju bëjnë t’i kërkoni përsëri dhe përsëri.

Akrepi

Çdo puthje është një sfidë për Akrepat. Ata puthin sikur janë në një garë dhe nuk duan të mbeten pas. A ka, në fund të fundit, një shans që dikush të mundë shenjën më pasionante?

Shigjetari

Shigjetarët kur puthin nuk përpiqen që t’ju bëjnë përshtypje. Prandaj puthja e tyre nuk ngjan me asnjë tjetër. Ata janë aty, për të kaluar mirë me ju, janë të relaksuar dhe vjen me një puthje. /abcnews.al