5 herët kur Princesha Diana përdori të njëjtën veshje dy herë, por në mënyra të ndryshme

schedule15:04 - 1 Tetor, 2022

schedule 15:04 - 1 Tetor, 2022

Pavarësisht rregullave moderne të pashkruara ku të famshmit pritet të ndjekin trendet dhe të vishen siç kërkon shoqëria, shumë riciklojnë rrobat e tyre dhe krijojnë një pamje krejtësisht të re duke shtuar vetëm disa elementë në pjesët e vjetra. Si shumë të tjera, Princesha Diana mësoi të respektonte gjëra të ndryshme. Si princeshë, ajo kishte një gardërobë të madhe, por gjithashtu solli disa nga artikujt e saj të preferuar nga e kaluara.

Në këtë artikull, ne vendosëm të nxjerrim disa nga veshjet më frymëzuese të ricikluara që princesha Diana kishte veshur pavarësisht tendencave të reja.

Ndarja e seteve

E njëjta pjesë me një fund të ndryshëm

 Kombinime të ndryshme të të njëjtit model

Heqja e aksesorëve shtesë

Heqja e pëlhurës shtesë

/abcnews.al