Ish-banorja e Big Brother: Më pëlqen të flirtoj me artistët

schedule18:08 - 5 Gusht, 2020

schedule 18:08 - 5 Gusht, 2020

Në puntatën e sotme të emisionit “Friendzone “ ka qenë e ftuar ish-banorja e Bog Brother , Fjorentina Halili.

Fjorentina ,e ngacmuar nga moderatorët mbi thashethemet që fliten rreth saj kohët e fundit, ka thënë se nuk e ka problem të flirtojë me artistët.

“Më pëlqen të flirtoj me ta”,- ka thënë Fjorentina dhe sidomos kur janë çuna me muskuj’.

Fjorentina ka kaluar dhe në emra konkrete duke thënë se ka të preferuar Capital T dhe Ledri Vulën.

Epo duke qenë se Ledrin e ka zënë Sara , Fjorentinës i mbetet Capitali.