29 vite të martuar, dalin pamjet e rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit

schedule13:06 - 4 Maj, 2021

schedule 13:06 - 4 Maj, 2021

Çifti shumë i dashur për publikun Mihrije Braha dhe Naim Abazi festojnë sot  29-vjetorin e martesës.

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar disa fotografi nga dasma e tyre.

Vihet re që në atë kohë, këngëtarja ka qenë brune, shumë ndryshe nga sot. Ndërsa Naimi ka qenë pak më i mbushur se tani.

Dyshja janë prindër të një djali, i cili duket se ka ndjekur rrugën e prindërve pasi i pëlqen jashtëzakonisht muzika.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija:

/abcnews.al