15 vite bashkë, Miriami ndan fotot e bukura me Albanin, nga njohja dhe deri te martesa

schedule12:43 - 22 Mars, 2022

schedule 12:43 - 22 Mars, 2022

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më jetëgjatë të shoëbizit shqiptar.  Ata kanë së bashku 15 vite dhe janë më të lumtur se kurrë.

Sot, çifti festojnë përvjetorin dhe nuk kishte se si të mungonte një dedikim publikisht nga Miriami. Këngëtarja ka ndarë në Instagram disa foto të tyre ndër vite, që nga njohja dhe deri te momenti kur i thanë “PO” njëri-tjetrit. Ajo i ka shoqëruar dhe me disa fjali tepër emocionuese.

15 vjet sot.

As edhe 1 dite nuk mundem me ta imagjinoj pa ty.

Faleminderit qe i dhe jetes time ngjyrat me te bukura.

Te dua pak me shume se dje,

me pak se neser”, ka shkruar Miriami krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Kujtojmë që çifti janë prindër të dy fëmijëve, Amelisë dhe Duamit./abcnews.al