10 të famshëm që u bënë më tërheqës se kurrë kur mbushën 60 vjeç

schedule17:39 - 24 Nëntor, 2022

schedule 17:39 - 24 Nëntor, 2022

Të arrish të 60-tat është një moment historik i madh. Dhe kur i shikojmë të famshmit apo të dashurit tanë teksa hyjnë në dekadën e gjashtë të jetës, vëmë re se në sytë e tyre ka një farë pjekurie dhe mençurie që rrezaton përmes fytyrës dhe i bën ata më karizmatikë. Në fund të fundit, në moshën 60-vjeçare, ne e njohim veten më shumë se kurrë më parë dhe bëhemi vërtet të përshtatshëm në lëkurën tonë, dhe ky është çelësi i vërtetë i bukurisë dhe hirit.

Melanie Griffith

Michelle Pfeiffer

Tilda Swinton

Kolin Firth

Ema Thompson

Tim Burton

Sheryl Crow

Steve Carell

Holly Hunter

Oprah Winfrey

/abcnews.al