10 çizmet me stil që do të veshim kur temperaturat të ulen

schedule22:41 - 27 Tetor, 2022

schedule 22:41 - 27 Tetor, 2022

Vetëm një gjë mund të na bëjë të presim me padurim ardhjen e ditëve më të ftohta dhe ai është rinovimi i garderobës. Pjesët e domosdoshme të sezonit të ri janë tashmë në dyqane dhe ne nuk dimë për ju, por tashmë kemi investuar në një palë çizme deri në kyçin e këmbës dhe disa xhaketa të shkëlqyera.

Qoftë stili juaj më chic, më casual apo edhe më rock, çizmet vijnë në dhjetëra variacione për të zgjedhur atë që ju përshtatet.

Nëse jeni adhuruese e shumë pamjeve, investoni në një palë çizme klasike deri në kyçin e këmbës, ndërsa nëse nuk ndaheni dot me fustanet tuaja, atëherë çizmet kaubojë janë ato që ju nevojiten./abcnews.al

/abcnews.al