Moti – E shtunë, 14 Shtator 2019

09:11 | 14/09/201909:110

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe  vranësira të lehta në bregdet dhe zonat e ulëta, por me kthjellime dhe vranësira disi më të shpeshta paraqiten zonat malore. Parashikohet që pasditja duke përfshirë dhe natën të karakterizohen nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 13°C deri në 34°C. Era do fryjë mesatare ne toke dhe e fortë në det me shpejtësi mbi 60 km/h nga drejtimi veriperëndimor, duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 6 ballë./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono