Moti – E premte, 5 Korrik 2019

08:10 | 05/07/201908:100

Sipas MeteoAlb: Bregdeti dhe zonat e ulëta mbeten më kthjellime, por zonat verilindore ku do të kenë vranësira të lehta. Pasditja shton vranësirat duke duke sjellë shira në veri-verilindje, ndërsa pjesa tjetër e vendit mbetet me kthjellime.

Temperaturat e ajrit nuk ndryshojnë në vlerat minimale dhe por rënie të lehtë sjellë mesdita duke u luhatur nga 16°C deri në 36°C. Era do fryjë lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono