Moti – E enjte, 5 Shtator 2019

08:15 | 05/09/201908:150

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta mbizotërojnë në të gjithë territorin deri në orët e pasdites kur në zonat veriore-verilindore parashikohet zhvillim i vranësirave dhe rrebeshe shiu të izoluar. Por sërish mbrëmja largon vranësirat e dendura nga vendi.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 32°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi verior-veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono