Moti – E diel, 8 Shtator 2019

09:11 | 08/09/201909:110

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira të shpeshta mbeten në të gjithë territorin e vendit deri pasdite kur pritet zhvillim i vranësirave duke sjellë rrebeshe shiu në të gjithë zonën lindore, herë pas here në formë shtrëngatash. Orët e natës do të sjellin zhvillim të vranësirave në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit kanë pësuar rënie të lehtë në mëngjes por mesdita sjellë rritje të tyre duke u luhatur nga 11°C deri në 32°C. Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor-Jugperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3-4 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono