Mema thuajse i larguar, Ahmataj: S’është korrekte të flasim tani!
Ahmataj

18:08 | 24/10/201918:080

Ardian Mema dhe Tirana mund të ndahen dhe kanë mbetur vetëm detajet. Tekniku nuk ka dalë sot në stërvitje, ndërkohë që po bisedon me presidentin Refik Halili. Një nga emrat më të lakuar për të marrë drejtimin e Tiranës ka qenë Julian Ahmataj.

Ish-mbrojtësi i majtë është pjesë e panelit të të ftuarve në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport dhe ka folur në lidhje me mundësinë që të marrë drejtimin e Tiranës. Ahmataj pranon se në të shkuarën ka qenë opsion për bardheblutë, por për momentin nuk dëshiron të flasë shumë.

“Edhe herë të tjera kam pasur mundësi të jem trajner i Tiranës. Ata kanë menduar të bëjnë zgjedhje të tjera. Nuk është korrekte të flasim tani, pasi Tirana e ka akoma një trajner”, u shpreh Ahmataj mes të tjerash gjatë emisionit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono