I dënuar për kultivim të lëndeve narkotike, kapet i moshuari në Gjirokastër

09:36 | 25/01/202009:360

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 70 vjeçar, të shpallur në kërim për kultivim të lëndëve narkotike.

informacionet bëjnë me dije se ndalimi i tij është bërë mëngjesin e kësaj të shtune në kuadër të një operacioni të ushtruar nga efektiv te komisariatit te Gjirokastrës.

I ndaluari është Sali Gjolleshi rreth 70 vjeç banues Lazarat, idenuar me 6 vjet burgim per Prodhim e shitje të lëndëve narkotike./abcneës.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono