Drejtori i DASH, Kostelancik takon Bashën në seli

15:06 | 04/09/201915:060

Drejtori i Departamentit Amerikan te shtetit per Europen Jugore dhe Qendrore David Kostelancik që ka mbërritur sot në Tiranë për një vizitë zyrtare, ndodhet prej rreth  një ore në selinë e PD , ku po zhvillon një takim me kreun demokrat Lulzim Basha. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono