Zyrtare: Ballkani “blindon” trajnerin Ilir Daja, rinovon për dy vite

schedule17:39 - 28 Shtator, 2022

schedule 17:39 - 28 Shtator, 2022

Ballkani nuk ka pritur shumë nga fitorja e duelit me Malishevën dhe ka njoftuar rinovimin e kontratës me trajnerin Ilir Daja.

Pasi fitoi titullin kampion dhe siguroi pjesëmarrjen në grupet e Conference League, drejtuesit e klubit nga Suhareka e kanë bindur të firmosë një marrëveshje të re.

Daja ka nënshkruar dhe do të jetë në krye të Ballkanit deri në vitin 2024. / abcnews.al