Zinedine Zidane trajner te PSG? Leonardo u vë kapak diskutimeve

schedule10:59 - 20 Dhjetor, 2021

schedule 10:59 - 20 Dhjetor, 2021

Zinedine Zidane është përfolur shumë për të marrë drejtimin e PSG, por në klubin francez kanë qenë të qartë dhe shpesh e kanë mohuar diçka të tillë.

Në lidhje me këtë temë ka folur sërish drejtori sportiv Leonardo, i cili qartazi thotë se nuk kanë kontaktuar askënd për të zëvendësuar Mauricio Pochettino.

“Ne kurrë nuk e kemi kontaktuar Zinedine Zidane ose ndonjë trajner tjetër. Edhe para se Pochettino të na bashkohej si trajner i ri i yni, ne kurrë nuk kemi hapur bisedime me Zidane”, është shprehur Leonardo për “Europe 1”. / abcnews.al