Zgjedhjet në Kosovë, Gold Ag publikon foto duke votuar: Qoftë për hajër

schedule18:18 - 17 Tetor, 2021

schedule 18:18 - 17 Tetor, 2021

Shqiptarët e Kosovës votojnë këtë të diel për kryetarët e ardhshëm të komunave dhe për përfaqësuesit e tyre. Krahas qytetarëve të thjeshtë, personazhe të njohur publikë i janë drejtuar qendrave të votimit për të dhënë votën e tyre.

Mes tyre dhe Gold Ag, i cili ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet teksa hedh fletën e tij të votimit në kuti. “Përhajr na qoftë”, kanë qenë fjalët e tij që ka shkruar krahas fotos.

May be an image of 1 person and indoor

/abcnews.al