“Zemra ime është e kyçur”, Strakosha më i dashuruar se kurrë

schedule09:13 - 2 Shtator, 2020

schedule 09:13 - 2 Shtator, 2020

“Zemra ime është e mbyllur”, shkruan Thomas Strakosha, i cili për detyrë ka të mbajë të mbyllur edhe portën e Lazios dhe kombëtares shqiptare.

Për jetën e tij private shumë pak gjëra janë zbuluar dhe në përgjithësi është shkruajtur për paraqitjet e tij në fushë, ofertat nga klube të ndryshme dhe për rinovimin.

 

Foto e postuar në Instagram nga portieri

Gjithsesi kjo verë ka qenë e nxehtë dhe Strakosha ka zbuluar edhe partneren e tij, modelen bukuroshe Esther Adjoa Asiédu.

Së bashku kaluan pushimet në Greqi, ndërkohë që mezi presin të bëhen sërish së bashku pas ndeshjeve të kombëtares shqiptare. / abcnews.al