Zbuloni si duket Elita Rudi pa “make up”

schedule15:20 - 7 Gusht, 2021

schedule 15:20 - 7 Gusht, 2021

Elita Rudi është një nga vajzat më të kuruara të ekranit shqiptar. Ajo është gjithmonë në perfeksion sa i përket “look-ut”.

Mirëpo, kësaj here, Elita i ka surprizuar të gjithë pasi është shfaqur pa ‘make up’ dhe shumë ‘casual’.

Bukuroshja ka postuar në Instastory disa video, në të cilat shfaqet duke kënduar nga makina. Fillimisht, ajo ka nisur të aludojë nëse duhet t’i presë flokët shkurtër, por në fund ka treguar se i përket grupit të vajzave me flokë të gjatë./abcnews.al