Zbulohet tradhëtia, reperi i njohur ndahet nga bashkëshortja

schedule08:53 - 21 Shtator, 2020

schedule 08:53 - 21 Shtator, 2020

Reperi i njohur, Fetty Wap është ndarë nga bashkëshortja e tij, Leandra Gonzales.

Kjo e fundit kishte filluar procedurat e divorcit që në mars të këtij viti, një muaj pasi ishin martuar në Toronto.

Leandra e akuzon reperin për abuzim psikologjik. Gjithashtu ajo shprehet ai e ka tradhëtuar dhe kjo ishte arsyeja kryesore për tu ndarë.

Çifti ka nënshkruar divorcin në datë 4 shtator. Ata u martuar në 3 gusht të vitit 2019. l.k/abcnews.al