Zanetti flet për Messin i cili ishte pranë kalimit tek Inter

schedule14:19 - 3 Dhjetor, 2021

schedule 14:19 - 3 Dhjetor, 2021

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët.

“Jam i lumtur për Leon, e pashë pak kohë më parë. Ai meriton gjithçka dhe më shumë. E vërteta është se kur ekzistonte kjo mundësi pas pandemisë situata e klubit ishte shumë e komplikuar. Nuk mendoj se dikush do ta shihte atë larg Barcelonës. Kalimi në Paris ishte një surprizë e madhe për të gjithë.”/h.ll/abcnews.al