Yllka Kuqi feston përvjetorin e martesës, dedikim të ëmbël për partnerin

schedule08:05 - 17 Shtator, 2020

schedule 08:05 - 17 Shtator, 2020

Yllka Kuqi është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare. Prej pak kohësh, këngëtarja është distancuar nga muzika, duke mos sjellë asnjë projekt të ri muzikor.

Autorja e hitit “Je dashnia” së fundmi ka festuar përvjetorin e nëntë ndërsa nuk ka munguar dhe një dedikim i veçantë për të. Në një postim në rrjete sociale, teksa ka ndarë disa imazhe bashkë me partnerin, këngëtarja ka shkruar:

“9 vite 👰🤵🏻 Buzeqeshja e Dashnia hala ma e madhe ❤️ plus hala te 🍊kallt 😂”. Kujtojmë që Yllka u bë nënë për herë të parë pak muaj më parë pas kaq vitesh martesë. Ajo solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin Luiza. xh.d/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

9 vite 👰🤵🏻 Buzeqeshja e Dashnia hala ma e madhe ❤️ plus hala te 🍊kallt 😂

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on