Ylli Limani bëhet bashkë me reperin e njohur për një tjetër hit 

schedule09:06 - 31 Korrik, 2020

schedule 09:06 - 31 Korrik, 2020

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Në vetëm pak vite karrierë, artisti nga Kosova arriti të depërtonte fuqishëm në tregun muzikor, i cili numëron një sërë hitesh.

Këngëtari ka bërë me dije se po punon për projektin më të ri muzikor, por vetëm së fundmi ai ka zbuluar detaje të reja. Me postimim e fundit në Instagram, Ylli ka lënë të kuptohet se do të vijë me një bashkëpunim.

Ylli ka bashkuar forcat me një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, Lumi B. “Duke pritur Lumi B të vijë në montazh #pate”, ka shkruar Ylli krahas fotos që ka publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Tu e prit @lumib me ardh n’montazh ? #pate

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Kujtojmë që projekti më i fundit i Yllit “I kom kall” u publikua një muaj më parë. Ndërkohë që Lumi B erdhi me një bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën, këngë e cila është kthyer në hitin e kësaj vere. /abcnews.al/