Ylli i “Games of Thrones” bëhet nënë për herë të parë

schedule07:27 - 28 Prill, 2021

schedule 07:27 - 28 Prill, 2021

Natalie Dormer është një mami. Ylli i “Game of Thrones” mirëpriti në fshehtësi fëmijën e saj të parë me partnerin David Oakes në janar. Dormer e ndau lajmin për mediat duke thënë: “Unë jam e dashuruar. Jam absolutisht e dashuruar, ajo është një gëzim. Gjumi ka qenë gjithmonë mjaft i rëndësishëm për mua.”, tha aktorja.

Natalie Dormer Set To Star In Penny Dreadful: City of Angels

Dormer tha se mendonte se puna si aktore mund të ishte sfiduese me një foshnjë, dhe se shpreson se mund të jetë të gjejë punë në teatër. “Por, dua të them për mua, kjo është koha perfekte për t’u rikthyer në skenë, sepse atëherë unë mund të jem me të gjithë ditën. Por me COVID, kush e di se kur do të ndodhë kjo.”, vuri në dukje ajo. /abcnews.al

 

 

Game of Thrones' Star Natalie Dormer, Fremantle Sign First-Look Deal | Hollywood Reporter