Xhiro me avion privat e garazh me makina luksoze, si jeton milionerja më e re e botës

schedule11:48 - 17 Janar, 2020

schedule 11:48 - 17 Janar, 2020

Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa të gjithë ne bashkë.

E keni menduar se ku mund të jetojë një 21-vjeçare e famshme dhe super milionere?

Lëviz gjithandej me avionë privatë!

Drejton makinat më luksoze dhe ke shumë të tilla. Bën pushime luksoze dhe jeton versionin më të mirë të jetës.

A i meriton Kylie gjithë këto para, kur nuk ka punuar realisht asnjë ditë të jetës së saj? Kjo nuk dihet. Por a bën xhiron e rrjetit? Padyshim./abcnews.al