Xhemi është shtatzënë? Arbana i bën të gjithë të dyshojnë me këtë foto

schedule21:57 - 22 Dhjetor, 2020

schedule 21:57 - 22 Dhjetor, 2020

Xhemi dhe Arbana janë prej vitesh shoqe të ngushta dhe nuk mungojnë herë pas here fotot e ndryshme nga të dyja vajzat.

Së fundmi, në një prej fotove të postuara nga Arbana, po përflitet se mikesha e saj mund të jetë shtatzënë.

“Xhemi sot me dha dhuraten e Krishtlindjeve. Gjejeni çfarë?”, shkruan Arbana teksa komentet kanë qenë të shumta.

Dhe shumica prej tyre aludojnë se Xhemi është shtatzënë dhe sipas tyre ky lajm i bukur është dhurata që i ka bërë Arbanës.

Ndërkohë mbetet për t’u konfirmuar ose mohuar mëse këto aludime janë të vërteta apo jo. l.k/abcnews.al