Wanda Nara nuk njeh limite, modelja poston foton vetëm me atlete

schedule22:59 - 23 Mars, 2021

schedule 22:59 - 23 Mars, 2021

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të provokojë në rrjetet sociale. Modelja e njohur argjentinase nuk nguron të postojë foto provokuese të trupit të saj dhe pikërisht këtë gjë ka bërë dhe së fundmi.

 

View this post on Instagram

 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Agjentja e sulmuesit të PSG-së shfaqet vetëm me të brendshme dhe me një palë atlete Nike. “I dashuroj atletet”, shkruan ajo krahas fotos.

 

Sigurisht që postimi mori shumë pëlqime nga fansat e Wandas, të cilët me shumë mundësi nuk i kanë kushtuar shumë vëmendje atleteve. Nga ana tjetër, bukuroshja duket më në formë se kurrë dhe kjo nuk ka nevojë për komente. /abcnews.al

 

 

Wanda Nara dhe Icardi