Vuçiç: Jam njeriu i vetëm në botë që e bëj këtë gjë

schedule11:31 - 1 Tetor, 2022

schedule 11:31 - 1 Tetor, 2022

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka publikuar sot një fotografi nga aeroplani derisa ka marrë rrugën për Bullgari.

Ai ka treguar se ka ngrënë mëngjes derisa kombinimi i ushqimit ka qenë tepër i pazakonshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

Këtë e ka pranuar edhe vet kreu i shtetit serb dukë thënë se është i vetmi njeri në planet që për mëngjes ha kifle dhe haribo.

“Rrugës për në Bullgari, takime të rëndësishme për Serbinë. Meqë ra fjala, mendoj se jam i vetmi në botë që ha kifle dhe karamele Haribo për mëngjes”, ka shkruar Vuçiç.