Vitet kanë ndalur për Jennifer Lopez, mahnit me linjat trupore

schedule10:08 - 18 Shtator, 2020

schedule 10:08 - 18 Shtator, 2020

Jennifer Lopez ka mahnitur sërish me paraqitjen e saj. Duket se vitet për aktoren dhe këngëtaren me famë botërore kanë ndalur, pasi gjithnjë e më shumë ajo shfaqet më në formë. Së fundmi, autorja e hitit “Follow The Leader” ka pozuar e veshur me bikini, ndërsa shijonte rrezet e diellit në plazh.

“Ndjenjë e artë. Duke shijuar momentet e fundit të verës”, ka shkruar këngëtarja krahas fotovs. Ylli botëror është bërë bashkë me Malumën për një projekt kinematografik. Filmi mban titullin “Marry Me” pritet të publikohet në fillim të vitit të ardhshëm në ditën e të dashuruarve.

 

View this post on Instagram

 

Feeling golden. ✨ Holding on to the last few moments of summer … 🌤 #GlowCheck

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Lajmin e kanë bërë me dije vetë këngëtarët përmes një postimi në rrjete sociale.  “Ruajeni datën, “Marry me” po vjen në kinema këtë Shën Valentin”, shkroi Lopez krahas postimit. xh.d/abcnews.al