Vinicius Jr për mbrojtësit e Mallorca: Kur të përfundoni karrierën, do të duhet të kërkoni një punë tjetër

schedule19:25 - 6 Shkurt, 2023

schedule 19:25 - 6 Shkurt, 2023

Janë bërë të ditura detaje të reja nga konflikti mes Vinicius Junior dhe lojtarëve të Majorkës.

Në pjesën më të madhe të ndeshjes, anësori i Real Madrid u mbulua nga mbrojtësit Antonio Raillo dhe Pablo Maffeo, duke e faulluar katër herë në pjesën e parë.

Sipas El Chiringuito, braziliani u tha atyre gjatë lojës: “Kur të përfundoni karrierën tuaj, do të duhet të kërkoni një punë tjetër, sepse nuk do të keni kurrë aq para sa unë”. /G.D abcnews.al/

You'll never have as much money as me' - Vinicius Junior aims sad insult at Real Mallorca defenders - Football España