Vilë 760 mijë euro! Gazmend Bardhi, mesazh të koduar politikanit të rendësishëm

schedule13:32 - 9 Maj, 2022

schedule 13:32 - 9 Maj, 2022

Në një mesazh në rrjetet sociale deputeti Gazment Bardhi ka shtruar pyetjen për atë që quan me ironi “opozitë e vërtetë”, duke pretenduar se Edi Rama i mban peng për shkak se i ka zbuluar një vilë të pajustifikuar me vlerë 760 mijë euro.

Bardhi shkruan: “Pyetje për “opozitën e vërtetë”; vilën 760 mijë euro, e shitën apo spo ja ble askush 🤔? Nuk mund të mbash peng opozitën për një vilë të pajustifikuar që të ka zbuluar dhe me të cilën të mban peng Edi Rama!!!”.

Bardhi nuk dha emër dhe kujt i drejtohet, por fakti që sipas tij bëhet fjalë për një person që mban peng opozitën, atëherë duket se bëhet fjalë për një politikan të rendësishëm. /abcnews.al