VIDEO/ Zhbllokohet super ndeshja në “Old Trafford”, Liverpool në avantazh

schedule17:41 - 24 Tetor, 2021

schedule 17:41 - 24 Tetor, 2021

 

Është zhbllokuar shumë shpejt supër ndeshja e javës në Premier League, ajo mes Man United dhe Liverpoolit.

Janë miqtë që kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 5 me mesfushorin Keita. /abcnews.al