VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Immobile tund rrjetën e maqedonasve

schedule21:56 - 9 Shtator, 2023

schedule 21:56 - 9 Shtator, 2023

Pas mbylljes së pjesës së parë të lojës, me rezultatin e “bardhë”, 0 me 0, “të kaltërit” e Italisë janë hedhur menjëherë në sulm me fillimin e fraksionit të dytë të lojës, teksa kanë gjetur dhe golin e avantazhit.

Një goditje perfekte nga “fantazisti” i Inter, Nicolo Barella përplaset në traversën e portierit Dimitriesvki, me topin që pas përplasjes bie në këmbët e kapitenit, Ciro Immobile me këtë të fundit që nuk gabon dhe portën e boshatisur, duke e çuar topin në rrjetë. Rezultati shkon në 0 me 1. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: