VIDEO | Zbulohet e dashura e Rrahmanit, gjithçka falë një… “gafe”

schedule21:58 - 26 Shkurt, 2020

schedule 21:58 - 26 Shkurt, 2020

Mjafton një foto dhe mediat menjëherë fillojnë aludimet. Mbrojtësi i Hellas Verona, Amir Rrahmani, është në një lidhje me aktoren 27 vjeçare, Anna Lika. Gjithçka është zbuluar nga mediet kosovare, që kanë marrë shkas nga dy foto të postuara, një nga aktorja, një nga vetë kapiteni i Kosovës.

Të dy kanë postuar foto në të njëjtin destinacion, me pak orë distancë, në profilet e tyre zyrtare në Instagram. Anna Lika pati pranuar disa kohë më parë se në verë do të martohej dhe se e kishte gjetur djalin perfekt, por kjo martesë nuk u konkretizua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐀 𝐍 𝐍 𝐀 𝐈 𝐒 (@anna_lika) on

Ndoshta ngaqë Rramhami po kompletonte transferimin e tij nga Dinamo Zagreb te Hellas Verona. Këtë verë, dyshja mund të vendosë një datë për martesën e tyre, por sërish Rrahmani do të jetë me valixhe në duar, pasi e pret një aventurë e re në Napoli./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

From Nice with love😍

A post shared by Amir Rrahmani (@amir_rrahmani13) on