VIDEO | Watford dorëzohet, spektakolari Salah i pandalshëm

schedule14:13 - 14 Dhjetor, 2019

schedule 14:13 - 14 Dhjetor, 2019

Liverpool ia ka dalë të shënojë kundër Watford, që kishte minuta të tëra që po rezistonte. “The Reds” arritën të realizonin gol pas 38 minutash, me anë të të zakonshmit Mohamed Salah.

Një sulm i shpejte i Liverpool konkretizohet nga sulmuesi, i cili pasi mori një top nga Mane, mposhti portierin e miqve. Lëvizje e bukur mashtruse dhe më pas goditje e saktë. Salah në festë, sikurse i gjithë stadiumi. /abcnews.al