VIDEO/ Tirana në avantazh, Hila ndëshkon Kukësin

schedule17:14 - 18 Shtator, 2023

schedule 17:14 - 18 Shtator, 2023

Tirana ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Kukësit.

Në minutën e 52’, Hila ndodhej në kohën e duhur dhe në vendin e duhur, duke çuar topin në rrjetë. Pas një goditje këndi dhe një rrëmuje brenda zonës, Hila përfitoi dhe shënoi për bardheblutë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin