VIDEO/ Teuta “çmontohet” ndaj Inter, modestët nga Andorra i japin “shuplakën” e dytë

schedule20:13 - 22 Korrik, 2021

schedule 20:13 - 22 Korrik, 2021

Teuta, çuditërisht është ndëshkuar sërish. Inter d’Esalades ka arritur të shënojë edhe golin e dytë me nisjen e pjesës së dytë.

Durrsakët çahen sërish në mbrojtje, nga sulmet me pikatore të kundërshtarëve, që gjithsesi i pranojnë dhe i shfrytëzojnë dhuratat.

Autori i golit ishte i njëjtë, Soldevila që shënon në të 56. Kjo është hera e parë në histori që kampionia e Andorrës shënon dy gola në një ndeshje të kompeticioneve evropiane. /abcnews.al

https://streamable.com/h6dbct