VIDEO/ Tango në barkë dhe zhytje në det, Diletta Leotta “show”

schedule12:40 - 8 Gusht, 2020

schedule 12:40 - 8 Gusht, 2020

Moderatorja e njohur italiane, Diletta Leotta, ka filluar pushimet e saj verore. Bukuroshja, e cila është e lidhur me një bokiser, ka postuar një video në “InstaStory”, duke kërcyer në një barkë.

Kërcimi tango po shkonte shumë mirë për 24-vjeçaren, deri në momentin kur partneri i saj vendosi ta hedhte në ujë Leottën. Si gjithmonë postimet e saj marrin shumë pëlqime dhe komente, duke e bërë atë një nga moderatoret më të dashura për tifozët. /abcnews.al