VIDEO/Sytë zemra, Albani dhe Miriami sjellin kartolinën më të bukur familjare për festa

schedule16:55 - 30 Nëntor, 2020

schedule 16:55 - 30 Nëntor, 2020

Edhe pak javë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe duket se padurimi i është shtuar të gjithëve.

Këto emocione nuk kishin si mos të ndiheshin edhe në shtëpinë e çiftit të njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj.

Së fundmi, ata kanë publikuar një video si dhuratë për të gjithë fansat e tyre, ku shfaqen së bashku me dy fëmijët e tyre, Amelinë dhe Duamin e vogël.

Këtë kartolinë të punuar nga Rezarta Shkurta, e ka publikuar vetë Miriami në rrjetin e saj social Instagram.

“Festat po afrojne dhe midis kesaj atmosfere te bukur kemi deshire qe ne keto kohe te veshtira te ndajme me ju sa me shume pozitivitet”, ka shkruar ajo. l.k/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)