VIDEO/ Supergoli i Vinicius, Reali e krahason me një perlë të Ronaldos

schedule20:12 - 29 Nëntor, 2021

schedule 20:12 - 29 Nëntor, 2021

Real Madrid triumfoi dje kundër Sevilla me një gol të shënuar në minutat e fundit nga braziliani Vinicius Junior.

Në kampin spanjoll kanë hapur arkivat dhe në rrjetet sociale kanë pësuar një gol të Cristiano Ronaldo.

CR7 shfaqet me një gol të realizuar kundër Osasuna, ndërkohë që Real shkruan: “Se me kë na ngjason ky gol…”.

Kuptohet që krahasimi është pikërisht me golin e Vinicius Junior një ditë më parë…. / abcnews.al