VIDEO/ Supergoli i Kessie ndaj Manchester United, VAR “ngrin” Milanin

schedule19:08 - 11 Mars, 2021

schedule 19:08 - 11 Mars, 2021

Franck Kessie ia doli të shënonte një gol mjaft të bukur kundër Manchester United kur kishin kaluar 12 minuta lojë, por festa zgjati pak.

https://streamable.com/s5zxts

VAR u fut në lojë dhe gjeti një prekje të lehtë me dorë të topit nga mesfushori afrikan. Tifozët e Milanit u detyruan ta ndalin festën, sikurse edhe lojtarët kuqezi në fushë. /abcnews.al